HP ZBook Firefly 14 G11 Core Ultra 5 135U 16GB RAM
-4%
Price in Bangladesh
৳120,000
from 1 seller
The lowest price of Hp zbook firefly 14 g11 core ultra 5 135u 16gb ram in Bangladesh is ৳120,000 only. Buy Hp zbook firefly 14 g11 core ultra 5 135u 16gb ram at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 4%
৳125,000
৳ 120,000
📋 Used Laptop Full Specification
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core Ultra 5 135U |
| Processor Speed | 1.6GHz Up to 4.4GHz |
| Screen Size | 14 Inch FHD |
| RAM | 16GB DDR5 5600MHz |
| Hard Disk | 512GB NVMe |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel Shared Graphics |
| Audio/Speaker | PlayStudio Speaker System |
| Networking | Wi-Fi 6e |
| Webcam | 5MP 2K |
| Battery | 56WHr |
| Keyboard | HP Premium Backlit Keyboard |
| Software | Windows 11 Pro |
| Ports | Type A, Type C, HDMI, Kensington, Audio Combo |
| Product Weight (Kg) | 1.52 KG |
| Series | HP ZBook |
📖 Overview
This HP ZBook Firefly 14 G11 is a laptop that has 14 Inch FHD display. It is powered by an Intel Core Ultra 5 135U processor that can generate speeds up to 4.4 GHz max frequency. Also, it has 16 GB DDR5 5600MHz RAM, 512GB NVMe SSD, Intel Shared Graphics card, and Windows 11 Pro operating system.
Be the first to review
Share your experience with HP ZBook Firefly 14 G11 Core Ultra 5 135U 16GB RAM and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★