Dell Latitude 3189 X360 Pentium 8th Gen Laptop
The lowest price of Dell in Bangladesh is ৳13,500 only. Buy Dell at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
📋 Dell Full Specification
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | QuaCore Pentium 8th Generation |
| Processor Speed | Up to 3.0 GHz |
| Screen Size | 12" HD Display Touchscreen Display |
| RAM | 4GB |
| Hard Disk | 128GB M.2 |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Integrated Intel HD Graphics |
| Networking | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Series | Others |
📖 Overview
এটার মড়েল কত,
স্যার, অনুগ্রহ করে সেলারের সাথে যোগাযোগ করুন।
এই ল্যাপটপ দিয়ে কি Photoshop. illustrator . এই সফটওয়্যার গুলো কি ভালোভাবে ব্যবহার করতে পারব?
jabe
এটা কতক্ষন চার্জ থাকবে এবং ফুল চার্জ হতে কতো সময় লাগবে?
Minimum 2 Hours
Vhai Eitar charge koto khon thake akto bolan delivery dawoa jabe naki
minimum 2 hours backup, yes sir delivery daua jabe, call for order
এটা কি ল্যাপটপ না ক্রোমবুক? আর কন্ডিশন কেমন?
Its a laptop. Its condition is good.
ETA ki ekhon o ase?
Yes
Delivery charge koto?
as per courier
konabari delivery possible???
ji ha possible