Dell XPS 13 9320 Plus Core i5-1240P 13.4" OLED Touch
-10%
Price in Bangladesh
৳90,000
from 1 seller
The lowest price of Dell xps 13 9320 plus core i5-1240p 13.4" oled touch in Bangladesh is ৳90,000 only. Buy Dell xps 13 9320 plus core i5-1240p 13.4" oled touch at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 10%
৳100,000
৳ 90,000
📋 Used Laptop Full Specification
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-1240P 12th Gen |
| Processor Speed | 12MB Cache, Up to 4.4 GHz, 12 Cores |
| Chipset | Intel |
| Screen Size | 13.4" Touch Screen Black 3.5k OLED 3456 x 2160p |
| RAM | 16GB DDR5 5200MHz |
| Hard Disk | 512G M.2 PCIe Gen 4 NVMe Solid State Drive |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel Iris Xe Graphics 8GB |
| Audio/Speaker | Dual stereo speakers (tweeter + woofer), Realtek ALC1319D, 2 W x 2 = 4 W total |
| Networking | Intel Killer Wi-Fi 6 1675 (AX211) 2 x 2, Bluetooth v5.2 Wireless Card |
| Webcam | 720p at 30 fps HD RGB camera, 400p at 30 fps IR camera, Dual-array microphones |
| Battery | 3-Cell, 55Wh, integrated, 60W AC Adapter Type-C |
| Keyboard | LED Backlit with Multimedia Touchbar |
| Software | Windows 11 Pro |
| Dimensions (W x D x H) | Dimension: 15.28 x 295.30 x 199.04 mm |
| Product Weight (Kg) | 1.23 Kg |
| Other Features | Dell XPS 13 plus |
| Series | Others |
📖 Overview
This Dell XPS 13 9320 Plus laptop arrives with an Intel Core i5-1240P processor that provides up to 4.4 GHz speed and 12 Cores. The laptop also includes 512GB SSD, 16 LPDDR5 5200 MHz RAM, 13.4" touch screen with 3.5K OLED technology, 720p at 30 fps HD RGB webcam, and dual stereo speakers.
Be the first to review
Share your experience with Dell XPS 13 9320 Plus Core i5-1240P 13.4" OLED Touch and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★