Desktop Core i5 9th Gen 8GB RAM 256GB SSD 22" Monitor
Price in Bangladesh
৳29,800
from 1 seller
The lowest price of Desktop core i5 9th gen 8gb ram 256gb ssd 22" monitor in Bangladesh is ৳29,800 only. Buy Desktop core i5 9th gen 8gb ram 256gb ssd 22" monitor at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 29,800
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-9400 9th Generation |
| Processor Speed | 3.20ghz |
| Main Board | Gigabyte H310 |
| Monitor | Value Top 22-inch borderless LED |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | 4GB Build In On HD Board |
| Networking | USB / Wi-Fi / LAN Port |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | HP USB |
| Casing | OVO |
📖 Overview
Gigabyte H310 motherboard, Intel core i5-9400 9th generation processor, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, 4GB Build In On HD Board Graphics, Hi-Power USB keyboard and HP USB mouse, and OVO casing.
Be the first to review
Share your experience with Desktop Core i5 9th Gen 8GB RAM 256GB SSD 22" Monitor and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★