R
R One Computers BD
12 January 2022 06.42 PM
Overall
★★★★★
GOOD
No sellers currently available. Check back soon.
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-10400 10th Gen |
| Processor Speed | 2.90 GHz to 4.30 GHz, 6 Core, 12 MB Cache |
| Main Board | Gigabyte H510M S2H |
| Monitor | Dell D1918H 18.5-inch LED |
| RAM | 8GB DDR4 3200MHz |
| Hard Disk | 128GB M.2 |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 630 |
| Audio / Speaker | High Definition Audio 2/4/5.1/7.1-Channel |
| Networking | 10 / 100 Mbps Built in Lan |
| Keyboard | View One KM-880 |
| Mouse | View One KM-880 |
| Modem | 2G / 3G / 4G Supported |
| Casing | View One Standard Casing |
GOOD
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Desktop PC Core i5 10th Gen 128GB SSD & 8GB RAM.
No location data available for this page.