Desktop PC i5 4th Gen Gigabyte H81 4Gen & 256GB SSD
-3%
Price in Bangladesh
৳12,500
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc i5 4th gen gigabyte h81 4gen & 256gb ssd in Bangladesh is ৳12,500 only. Buy Desktop pc i5 4th gen gigabyte h81 4gen & 256gb ssd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 4%
৳13,000
৳ 12,500
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5 4th Gen |
| Processor Speed | 3.20 GHz |
| Main Board | Gigabyte H81 4Gen |
| RAM | 8GB DDR3 |
| Hard Disk | 256GB SSD |
| Disk Type | SSD |
| Keyboard | USB Standard |
| Mouse | USB Standard |
| Casing | ATX Casing with Power Supply |
📖 Overview
This desktop PC arrives with an Intel Core i5 4th generation processor that can reach up to 3.20 GHz frequency. The computer also includes 8GB DDR3 RAM, 256GB SSD, Gigabyte H81 4Gen motherboard, USB Standard mouse and keyboard, etc.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC i5 4th Gen Gigabyte H81 4Gen & 256GB SSD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★