Desktop PC Core i7 10th Gen 22" T22VF LED / 16GB RAM
-8%
Price in Bangladesh
৳49,500
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i7 10th gen 22" t22vf led / 16gb ram in Bangladesh is ৳49,500 only. Buy Desktop pc core i7 10th gen 22" t22vf led / 16gb ram at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 8%
৳54,000
৳ 49,500
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i7-10700 Processor |
| Processor Speed | 16M Cache, up to 4.80 GHz |
| Main Board | Gigabyte H410M |
| Monitor | 21.5" Value Top T22VF FHD LED |
| RAM | 16GB DDR4 3200 Bus |
| Hard Disk | HP NVME 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 630 |
| Audio / Speaker | Realtek HD Audio |
| Networking | USB / Wi-Fi / LAN Port |
| Keyboard | USB Giga sonic |
| Mouse | USB Giga sonic |
| Casing | Gaming RGB ATX Casing |
📖 Overview
This Desktop PC includes an Intel Core i7-10700 processor, 16GB DDR4 3200 Bus, HP NVME 256GB SSD, 16 MB intel smart cache, 8 GT/s BUS speed, 21.5" Value-Top T22VF FHD LED, giga sonic mouse & keyboard, etc.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i7 10th Gen 22" T22VF LED / 16GB RAM and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★