Desktop PC Intel Core 2 Duo 4GB RAM 320GB HDD 17" Monitor
Price in Bangladesh
৳9,800
Compare Sellers
No sellers currently available. Check back soon.
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core 2 Duo |
| Processor Speed | 2.5 GHz Clock Speed |
| Main Board | Intel Chipset H41 |
| Monitor | 17 Inch LED Monitor |
| RAM | 4 GB DDR3 1333 BUS |
| Hard Disk | 320GB SATA |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | On board Built |
| Audio / Speaker | Built in Onboard HD |
| Networking | Built in Onboard |
| Keyboard | USB Standard Keyboard |
| Mouse | USB Standard Mouse |
| Modem | Any Modem Support |
| Casing | Standard Thermal PC Casing |
📖 Overview
Desktop PC has Intel core 2 duo processor, 4GB desktop RAM, 320GB HDD, 17-inch monitor, USB Standard mouse and keyboard.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Intel Core 2 Duo 4GB RAM 320GB HDD 17" Monitor and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★