Gaming PC Core i7 9th Gen 8GB RAM 256GB SSD
-21%
Price in Bangladesh
৳22,500
from 1 seller
The lowest price of Gaming pc core i7 9th gen 8gb ram 256gb ssd in Bangladesh is ৳22,500 only. Buy Gaming pc core i7 9th gen 8gb ram 256gb ssd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 21%
৳28,500
৳ 22,500
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Gaming |
| Processor Type | Intel Core i7 9th Gen |
| Main Board | B-250 PRO V3 |
| RAM | 8GB |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Built-in 2GB Graphics |
| Casing | RGB Gaming Casing |
📖 Overview
This Gaming PC comes with Intel Core i7 9th Gen processor type, B-250 PRO V3 mainboard, Built-in 2GB Graphic card, RGB Gaming Casing, cooling fan, and 8GB RAM, 256GB SSD.
Be the first to review
Share your experience with Gaming PC Core i7 9th Gen 8GB RAM 256GB SSD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★