HP 200 G4 Core i5 10th Gen All-In-One PC
-2%
Price in Bangladesh
৳89,000
from 1 seller
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳89,000 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 2%
৳91,000
৳ 89,000
📋 HP Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Brand | HP |
| Desktop Type | All in One PC |
| Processor Type | Intel Core i5-10210U 10th Generation |
| Processor Speed | Maximum Turbo Frequency 4.20 GHz, 6M Cache |
| Monitor | 21.5" |
| RAM | 4GB 2666 MHz DDR4 |
| Hard Disk | 1TB HDD |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Intel 630 Graphics |
| Optical Drive | HP 9.5 mm Slim DVD-Writer |
| Audio / Speaker | Realtek ALC3247 Codec |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | USB Keyboard |
| Mouse | USB Mouse |
| Modem | 3-In-1 SD Card Reader |
| Other Features | 1 x RJ-45, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen Port |
📖 Overview
HP 200 G4 All-In-One PC has 8GB DDR-4 RAM, 1TB SSD internal storage,1.6GHz base clock speed, 21.5" diagonal FHD VA widescreen LCD anti-glare WLED-backlit display, 1920 x 1080 pixel screen resolution, 5 MP pull-up webcam with integrated dual array digital microphone, high-performance internal speaker, 49.03 x 38.07 x 20.45 cm dimension,
Be the first to review
Share your experience with HP 200 G4 Core i5 10th Gen All-In-One PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★