HP 24-cb1024nh Intel Core i5 12th Gen All-In-One PC
Price in Bangladesh
৳110,000
from 1 seller
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳110,000 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 1%
৳111,000
৳ 110,000
📋 HP Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Brand | HP |
| Desktop Type | All in One PC |
| Processor Type | Intel Core i5-1235U 12th Gen |
| Processor Speed | 12M Cache, up to 4.40 GHz, with IPU |
| Monitor | 23.8" Diagonal, FHD IPS Anti-Glare |
| RAM | 8GB DDR4 3200MHz |
| Hard Disk | 512GB PCIe NVMe |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel Iris X Graphics |
| Audio / Speaker | Dual 2W Speaker |
| Networking | Integrated 10/100/1000 GbE LAN |
| Keyboard | HP 225 Black Wired |
| Mouse | HP 225 Black Wired |
| Software | Windows 11 Home Single Language |
📖 Overview
This HP 24-cb1024nh is a sleekly designed All-In-One PC that combines all the essentials. It is powered by Intel Core i5 12th generation processor which will provide efficient performance. It has 8GB DDR4-3200 MHz RAM and 512GB PCIe NVMe SSD storage capacity. This HP comes with 23.8-inch diagonal, 1920 x 1080pixel resolution IPS anti-glare display.
Be the first to review
Share your experience with HP 24-cb1024nh Intel Core i5 12th Gen All-In-One PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★