HP Core i7 13th Gen 27" 8GB RAM All-in-One Desktop PC
-4%
Price in Bangladesh
৳120,000
from 1 seller
The lowest price of HP CR0086 in Bangladesh is ৳120,000 only. Buy HP CR0086 at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 4%
৳125,000
৳ 120,000
📋 HP CR0086 Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Model | ✅ CR0086 |
| Brand | HP |
| Desktop Type | All in One PC |
| Processor Type | Intel Core i7 13th gen |
| Processor Speed | 12M Cache, up to 5.00 GHz |
| Monitor | 27" diagonal, FHD IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC |
| RAM | 8GB DDR4 3200MHz |
| Hard Disk | 512 GB PCIe NVMe |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics |
| Audio / Speaker | Dual 2W speakers |
| Networking | Integrated 10/100/1000 GbE |
| Keyboard | Standard |
| Mouse | Standard |
📖 Overview
This HP CR0086 All-in-One Desktop PC has a 27" diagonal, FHD IPS, anti-glare, 250 nits, and 72% NTSC display. It is powered by an Intel Core i7 13th generation processor that can generate up to 5.00 GHz speed with a 12M cache. Also, this PC has 8GB DDR4 3200MHz RAM, 512 GB PCIe NVMe SSD, and an Intel UHD Graphics card.
Be the first to review
Share your experience with HP Core i7 13th Gen 27" 8GB RAM All-in-One Desktop PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★