Lenovo V50S Core i3 10th Gen Brand PC
Price in Bangladesh
৳25,000
from 1 seller
The lowest price of Lenovo V50S in Bangladesh is ৳25,000 only. Buy Lenovo V50S at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
৳ 25,000
📋 Lenovo V50S Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Model | ✅ V50S |
| Brand | Lenovo |
| Processor Type | Intel Core i3-10100 10th Gen |
| Processor Speed | 4.3GHz, 6MB Cache |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Hard Disk | 256GB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Audio / Speaker | Realtek High definition Audio |
| Networking | Integrated 100/1000M |
| Casing | Lenovo Casing |
📖 Overview
This Lenovo V50S includes an Intel Core i3 10th generation processor with 4.3GHz and 6MB cache, as well as 8GB DDR4 of RAM and 256GB SSD, making it a powerful setup for any task. It has a stunning Lenovo case that will look great on any desk.
Be the first to review
Share your experience with Lenovo V50S Core i3 10th Gen Brand PC and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★