PC Core i5 10th Gen 16GB RAM 2TB HDD + 240GB SSD
-6%
Price in Bangladesh
৳31,000
from 1 seller
The lowest price of Pc core i5 10th gen 16gb ram 2tb hdd + 240gb ssd in Bangladesh is ৳31,000 only. Buy Pc core i5 10th gen 16gb ram 2tb hdd + 240gb ssd at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 6%
৳33,000
৳ 31,000
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Gaming |
| Processor Type | Intel Core i5-10400 10th Generation |
| Processor Speed | Base Clock Speed 2.90 GHz up to 4.30 GHz |
| Main Board | Gigabyte H410M H |
| Monitor | No |
| RAM | 16GB DDR4 RAM |
| Hard Disk | 240GB SSD + 2TB HDD |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 630 |
| Audio / Speaker | Yes |
| Networking | Yes |
📖 Overview
Intel Core i5 10th generation processor, Gigabyte H410M H micro ATX motherboard, 16GB RAM, 2TB hard disk drive, and 240GB solid-state drive.
Be the first to review
Share your experience with PC Core i5 10th Gen 16GB RAM 2TB HDD + 240GB SSD and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★