Desktop Computer Core i5 4th Gen 22" LED Monitor
-14%
Price in Bangladesh
৳17,500
from 1 seller
The lowest price of Desktop computer core i5 4th gen 22" led monitor in Bangladesh is ৳17,500 only. Buy Desktop computer core i5 4th gen 22" led monitor at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
ElephantRoad, Dhaka
Save 15%
৳20,500
৳ 17,500
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-4690 4th Generation |
| Processor Speed | 3.50 GHz Base Frequency, 3.90 GHz Maximum Turbo Frequency, 6M Cache |
| Main Board | Gigabyte H81M |
| Monitor | Giga sonic 22 Inch LED Monitor |
| RAM | 16GB DDR3 |
| Hard Disk | 2000GB SATA |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | 2GB Built-in On Board |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | Hi Power USB |
| Mouse | HP USB Optical |
| Modem | 3G/4G Modem Support |
| Casing | OVO ATX |
| Software | Windows |
📖 Overview
The desktop computer has an Intel Core i5-4690 4th generation processor, 3.50GHz turbo boost frequency, 8GB DDR3 RAM, 2000GB SATA HDD storage capacity, and Giga sonic 22" LED monitor.
Be the first to review
Share your experience with Desktop Computer Core i5 4th Gen 22" LED Monitor and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★