Desktop Pc Core i5 9th Gen 16GB RAM
Price in Bangladesh
৳22,850
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i5 9th gen 16gb ram in Bangladesh is ৳22,850 only. Buy Desktop pc core i5 9th gen 16gb ram at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 22,850
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5-9400 9th Generation |
| Processor Speed | 3.20 GHz Clock Speed |
| Main Board | Gigabyte H310 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Hard Disk | 1TB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | 8GB Build In On HD Board |
| Networking | LAN / Ethernet |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | HP USB |
| Casing | OVO |
📖 Overview
This Desktop Pc has an Intel Core i5-9400 9th Generation Processor, Gigabyte H310 motherboard,16GB DDR4 RAM, 1TB SSD, 8GB Build In On HD Board Graphics, Hi-Power keyboard, and HP USB mouse.
Be the first to review
Share your experience with Desktop Pc Core i5 9th Gen 16GB RAM and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★