Desktop PC Core i5 4th Gen Gigabyte H81 & 8GB RAM
Price in Bangladesh
৳13,250
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i5 4th gen gigabyte h81 & 8gb ram in Bangladesh is ৳13,250 only. Buy Desktop pc core i5 4th gen gigabyte h81 & 8gb ram at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 13,250
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5 4th Gen |
| Processor Speed | 320GHz / 4MB Cache |
| Main Board | Gigabyte H81 4th Gen |
| Monitor | 19 LED HP Collar Mark (Used) |
| RAM | Adata 8GB DDR31600 Bus |
| Hard Disk | WD 1TB HDD (Used) |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Intel 4GB Built-in HD Graphics |
| Keyboard | Hi Power |
| Mouse | HP |
| Casing | OVO |
📖 Overview
This desktop PC arrives with an Intel Core i5 4th gen processor that can reach up to 320GHz / 4mb cache. The computer also has Gigabyte H81 4gen motherboard, 19 LED monitor, 8GB of RAM, 1TB HDD, 4GB graphics card, Hi Power keyboard, HP mouse, and OVO casing.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i5 4th Gen Gigabyte H81 & 8GB RAM and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★