R
Athaur rahman
21 October 2020 11.00 PM
Overall
★★★★★
Good
-15%
No sellers currently available. Check back soon.
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Core i5-E-650 1st Generation |
| Processor Speed | Base Frequency 3.20 GHz, 3.46 GHz Max Turbo Frequency, 4MB Cache |
| Main Board | Chipset H55 |
| Monitor | Not Included |
| RAM | 4GB DDR3 |
| Hard Disk | 500GB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | 1 GB Graphics |
| Audio / Speaker | Built-in Audio / Speaker |
| Networking | 10/100 On Board |
| Keyboard | Standard Keyboard |
| Mouse | Optical USB |
| Modem | Support USB 2/3 |
| Casing | ATX Thermal Casing |
Good
I want to buy it...
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with Desktop PC Intel Core i5 4GB RAM 500GB HDD 1GB Graphics.
No location data available for this page.