ElephantRoad, Dhaka
Save 60%
৳20,000
৳ 8,000
-60%
The lowest price of HP in Bangladesh is ৳8,000 only. Buy HP at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
| Item | Used Laptop |
|---|---|
| Brand | HP |
| Condition | Used |
| Laptop Type | Standard |
| Processor Type | Pentium Dual core 4th Generation |
| Screen Size | 14 inch Display |
| RAM | 8GB |
| Hard Disk | 128GB |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | Built in 2GB |
| Audio/Speaker | Dual Speakers |
| Networking | Integrated 10/100/1000 GbE LAN, WiFi, Bluetooth |
| Webcam | Yes |
| Battery | 1.30 hours |
| Series | Others |
Kunda Utsav Vidyalaya Matha
You need to be logged in to set a price alert.
Your account has no email address. Please add one in your profile to receive price alerts.
We'll email you when any seller's price drops to or below your target.
We'll email you when the price drops to or below.
Pick 1 product to compare side-by-side with HP.
No location data available for this page.