Desktop PC Core i5 4th Gen 8GB RAM Dell 19" LED Monitor
Price in Bangladesh
৳15,999
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i5 4th gen 8gb ram dell 19" led monitor in Bangladesh is ৳15,999 only. Buy Desktop pc core i5 4th gen 8gb ram dell 19" led monitor at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
৳ 15,999
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i5 4th gen |
| Processor Speed | 3.30 GHz |
| Main Board | Intel H61 |
| Monitor | Used Dell 19" LED |
| RAM | 8GB DDR3 |
| Hard Disk | 2 TB |
| Disk Type | HDD |
| Graphics Card | Built-In 4GB Graphics |
| Networking | 100 / 1000Mbps |
| Keyboard | Hi power |
| Mouse | HP |
| Casing | OVO Standard Casing |
| Software | Standard |
📖 Overview
This Desktop PC comes with an Intel Core i5 4th gen processor, an Intel H61 motherboard, 8GB of DDR3 RAM, 2 TB of HDD storage capacity, a Dell 19" LED monitor, a built-in 4GB graphics card, OVO standard casing, a Hi-power soft keyboard, and an HP USB mouse.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i5 4th Gen 8GB RAM Dell 19" LED Monitor and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★