Desktop PC Core i3 6th Gen Asus H110M & 256GB NVMe
-12%
Price in Bangladesh
৳13,200
from 1 seller
The lowest price of Desktop pc core i3 6th gen asus h110m & 256gb nvme in Bangladesh is ৳13,200 only. Buy Desktop pc core i3 6th gen asus h110m & 256gb nvme at the best price from BDStall. There are currently 1 seller available.
Compare Sellers ✓ 1 in Bangladesh
Mirpur, Dhaka
Save 12%
৳15,000
৳ 13,200
📋 Desktop PC Full Specification
| Item | Desktop PC |
|---|---|
| Desktop Type | Standard |
| Processor Type | Intel Core i3 6th Generation |
| Processor Speed | 3.70 GHz |
| Main Board | Asus H110M C2 NVMe Supported Expensive Motherboard |
| Monitor | No |
| RAM | 8GB DDR-4 2666 MHz |
| Hard Disk | 256GB NVMe SSD |
| Disk Type | SSD |
| Graphics Card | 2GB Build In Graphics |
| Casing | Gigasoic Mini Black Standard Casing |
| Software | Windows 10 64 Bit Pro |
📖 Overview
This desktop computer arrives with an Asus H110M C2 NVMe motherboard, an Intel Core i3 6th Generation processor, 8GB DDR-4 RAM, 256GB SSD NVMe hard disk, 2GB built-in graphics card, Gigasoic Mini Black Standard Casing, etc.
Be the first to review
Share your experience with Desktop PC Core i3 6th Gen Asus H110M & 256GB NVMe and help thousands of buyers in Bangladesh make a better decision.
✓ Takes under 2 minutes
✓ Help other buyers
✓ Ask the seller anything
or rate this product
How would you rate it?
★
★
★
★
★